Befason Haxhi Krasniqi - Bota Sot
Befason Haxhi Krasniqi

Boksi

Befason Haxhi Krasniqi

Nga: K. G. Më: 1 gusht 2020 Në ora: 15:31
Befason Haxhi Krasniqi

Boksieri më i mirë shqiptar, Haxhi Krasniqi, befason me një postim të tij.

Ai uron vëllaun e tij.

“Urime ditëlindja vëllai im.

Image

Qe kur ishim  të vegjël e deri sot mbështetja jote për mua dhe familjen tonë ishte e pandalshme...

Je krahu i djathtë i imi dhe i gjithë familjes tonë... Zoti të ruajt e te jeptë edhe 100 vite të tjera me plot shëndet e gjitha të mirat ashtu siç i meriton ti!!!!”, ka shkruar Krasniqi në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat