Bosel kërcënon Haxhi Krasniqin

Boksi

Bosel kërcënon Haxhi Krasniqin

Më: 9 tetor 2020 Në ora: 18:20
Bösel kërcënon Haxhi Krasniqin

Haxhi Krasniqi do të provojë nesër të fitoj titullin e parë në karrierë pas dy temtimeve të pasuksesëshme, por përball tij do të jetë Dominic Bosel njëri nga boksierët më të mirë të momentit.

Në konferencën për shtyp, kampioni aktual tregoi se menxi po e pret këtë duel.

“Më në fund erdhi dita e ndeshjes, dua ti tregoj të gjithëve se si unë do mbrojë titullin tim në ring, unë mund ta mbrojë këtë titull” – ishin fjalët e Bosel.

Ndërsa kur u pyet për kundërshtarin e tij, kampioni nuk ngurroi të tregonte se dëshiron që përballjen ta mbyllë më herët se sa duhet dhe me anë të një nokauti.

“Tek Robin Krasniqi, unë pashë shumë gjëra që mund t’i mposhtë. Dua një fund të shpejtë, një nokaut”- u shpreh Bosel.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat