“I keshni të kesh”, McGregor tallet keq me Gaethjen që u mposhtë mbrëmë nga Khabibi

Boksi

“I keshni të kesh”, McGregor tallet keq me Gaethjen që u mposhtë mbrëmë nga Khabibi

Më: 25 tetor 2020 Në ora: 13:15
McGregor dhe Gaethjen

Khabib mbrëmë arriti një fitore të madhe, pasi mposhti në rundin e dytë “luftëtarin” e MMA, Justin Gaethje.

Pas kësaj fitore dhe vendosje së rekordit në 29 fitore e 0 humbje, Khabib njoftoi se po tërhiqet nga UFC.

Pas këtij meçi reagoi edhe McGregor i cili dy vite më parë ishte mposhtur pikërsiht nga kampioni rus, por që ai e quan “luftëne” e Gaethje të turpshme.

“Ndeshje e dobët dhe frika ishin ato që u panë sonte te ju, Justin,” shkroi McGregor në Twitter.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat