Drejtpërdrejt nga finalja e turneut ndërkombëtar të Boksit “Adem Jashari”

Boksi

Drejtpërdrejt nga finalja e turneut ndërkombëtar të Boksit “Adem Jashari”

Nga: A.M. Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 12:06
Pamje nga videoja

Finalet e turneut "Adem Jashari" po priten me padurim nga të gjithë dashamirët.

Janë shtatë finale dhe secila pritet të jetë më e mirë se tjetra.

Boksierët e Kosovës janë të përgatitur maksimalisht dhe pretendojnë njëri nga ta të fitojë edhe turneun.

Meçet finale po mbahen në palestrën "Dilloni Benz” në Fushë Kosovë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat