Tyson i gatshëm për “luftë”, publikon një video duke ia prerë veshin kundërshtarit

Boksi

Tyson i gatshëm për “luftë”, publikon një video duke ia prerë veshin kundërshtarit

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 09:50
Pamje e shkeputur nga video

Mike Tyson po vzhdon përgatitjet e tij për meçin e ditës së shtunë ndaj bokierit, Roy Jones Jr.

Boksieri 54-vjeçari, në llogarin e tij në “Youtube”, ngarkoi një video, ku shihet duke ngrënë veshin e kundërshtarit, por në një torte.

Tayson shihet me fëmijët e tij në këtë video, ku mere tortën e iprovizuar si kundërshtari i tij Jones dhe i pret veshin me thikë, ku i thotë fëmijëve të tij duke bërë shaka “Ka shije mire se Evander”.

Evanderi ishte boksieri që Tyson ia kishte ngrën veshi gjat një meçi të zhvilluar së bashku me 1996.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat