Sportisti i madh përfshihet në rrahje në një dasmë, ja si rrihen

Boksi

Sportisti i madh përfshihet në rrahje në një dasmë, ja si rrihen

Më: 4 dhjetor 2020 Në ora: 17:00
Sportisti i madh përfshihet në rrahje në një dasmë

Luftëtari i peshave të rënda të UFC-së, Gadzhimurad Antigulov ishte i përfshirë në një rrahje gjatë një dasme në vendlindjen e tij në Dagestan.

“RT” pretendon se luftëtari rus ishte shumë në ndikimin e alkoolit dhe refuzoi të ndalonte pirjen në festimet pa pije alkoolike.

33-vjeçari ka kërkuar falje në rrjetin e tij social “Instagram” një ditë pasi pamjet e sherrit rrjedhën në internet.

Antigulov shkroi: "Unë jam një person i zakonshëm. Unë jam një artist i përzier ushtarak. Unë nuk jam një profet. Dhe si të gjithë njerëzit e vdekshëm, ndonjëherë bëj gabime, rrëfehem, korrigjohem”, kishte shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat