Gollaku turneun ‘Ismet Asllani-Prapashtica’

Boksi

Gollaku turneun ‘Ismet Asllani-Prapashtica’

Nga: K.G. Më: 14 janar 2021 Në ora: 15:03
Gollaku turneun ‘Ismet Asllani-Prapashtica’

Klubi i boksit Gollaku organizon ndërkombëtare në boks, “Ismet Asllani”. Sipas tyre, pritet të marrin pjesë një numër i madh i boksierëve. 

“Fillojnë garat sipas kalendarit të garave të FBOXK-së.

KB Gollaku organizon turneun ndërkombëtar tradicional ‘Ismet Asllani-Prapashtica’. 

Të dielën me 17 janar, KB Gollaku organizon turneun tradicional ndërkombëtar, me fillim në orën 14:00 në sallën e KB Gollaku.

Pjesëmarrës boksierët nga Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Kosova”, njofton Federata e Boksit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat