Konfirmohet meçi i radhës i Florian Markut

Boksi

Konfirmohet meçi i radhës i Florian Markut

Më: 16 janar 2021 Në ora: 16:46
Konfirmohet meçi i radhës i Florian Markut

Konfirmohet meçi i radhës i Florian Markut, data dhe kundërshtari!

Tashmë edhe është zyrtare se meçi ndërmjet boksierit shqiptar, Florian Marku dhe Charlton do të zhvillohet në muajin shkurt.

Pra, takimi i cili ishte i paraparë të mbahej me 30 janar të vitit 2021 do të zhvillohet me 20 shkurt.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë, Marku përmes një postimi në profilin e tij në ’Facebook’ ku edhe nuk ka dhënë detaje të tjera.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat