Sfida e sotme që po mban në ankth dashamirët e sportit

Boksi

Sfida e sotme që po mban në ankth dashamirët e sportit

Nga: K.G. Më: 23 janar 2021 Në ora: 12:47
Sfida e sotme që po mban në ankth dashamirët e sportit

Me kërshëri pritet sfida e sotme në UFC 257, mes Conor McGregor dhe Dustin Poirier.  

Në Abu Dhabi sot do të dalin në ring dy luftëtarë, secili kërkon fitoren.

Dueli pritet të zhvillohet në Abu Dhabi Arena, rreth orës 18:30 të kohës tonë dhe pritet të ketë një prani të 2000 tifozëve. 

Padyshim sfida e sotme që i mban në ankth dashamirët e këtij sporti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat