McGregor dhe Dustin Poirier bëjnë një premtim të madh në takimin e tyre pas luftës

Boksi

McGregor dhe Dustin Poirier bëjnë një premtim të madh në takimin e tyre pas luftës

Më: 24 janar 2021 Në ora: 10:54
Pamje nga vendi i ngjarjes

Conor McGregor i dha një premtim Dustin Poirier pas humbjes së tij në raundin e dytë.

Luftëtarët u kapën në kamera duke biseduar pas luftës dhe respekti i ndërsjellë midis tyre ishte i qartë.

Një revansh është në rendin e ditës duke gjykuar nga premtimi i McGregor pas luftës ndaj Poirier.

“Ne do ta bëjmë përsëri,” u betua McGregor.

“Hej, respekt njeri”, ishte përgjigjja e Poirierit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat