Fjalët e fundit të shqiptarit para meçit të madh: Nesër është koha ti tregoj atyre që dyshojnë...

Boksi

Fjalët e fundit të shqiptarit para meçit të madh: Nesër është koha ti tregoj atyre që dyshojnë...

Më: 19 shkurt 2021 Në ora: 17:08
Fjalët e fundit të shqiptarit para meçit të madh: Nesër është koha ti tregoj atyre që dyshojnë...

Nesër është nata e madhe e boksit profesionist për Florian Markun.

Marku do të takohet me boksierin Charlton, meç ky që do të zhvillohet gjatë mbrëmjes së nesërme.

Boksieri shqiptar ka kryer sot edhe peshimet zyrtare të cilat shkuan në rregull dhe sipas planit.

Ndërsa, pasi përfundoi matjet e tij, ai tha se nesër është koka që t’i tregojë atyre që dyshuan tek ai.

"Peshimi shkoi mirë. Nesër është koha ti tregoj atyre që dyshojnë që e kanë gabim, dhe atyre që besojnë tek unë që kanë të drejtë", ka shkruar Marku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat