Shqiptari fiton në Beograd

Boksi

Shqiptari fiton në Beograd

Nga: K.Goca Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 13:07
Naser Haruni dhe Ardijan Azemi

Boksieri shqiptar nga Maqedonia e Veriut, Ardijan Azemi, ka shënuar fitore në Beograd.

Ai po merr pjesë në turneun ndërkombëtar "Dorëza e Artë". 

Azemi dëshmoi paraqitje shumë të mirë ndaj boksierit boshnjak, Deilan Zemaniç.

“Fitore e Ardijan Azemit. Fitoj për në gjysmëfinale me ndërprerje në raundin e parë ndaj reprezentuesit nga Bosnja dhe Hercegovina, Deilan Zemaniç”, shkruan trajneri Naser Haruni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat