Turneu ‘Lah Nimani’ me 8-9 maj

Boksi

Turneu ‘Lah Nimani’ me 8-9 maj

Më: 6 prill 2021 Në ora: 16:49
Turneu ‘Lah Nimani’ me 8-9 maj

Federata e Boksit të Kosovës, ka bërë të ditur, se turneu ndërkombëtar “Lah Nimani” në boks, do të mbahet në fillim të javës së dytë të muajit maj.  

“Turneu ndërkombëtar "Lah Nimani" për të rinjtë 2003 - 2004, mbahet në Prishtinë, me 8-9 maj”, njofton federata. 

Në turne pritet të marrin pjesë boksierë nga shtetet e jashtme.

Organizatorët shpresojnë se do të jetë turne i fortë dhe me ndonjë fitore befasuese.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat