Marku paralajmëron befasinë e radhës

Boksi

Marku paralajmëron befasinë e radhës

Më: 13 prill 2021 Në ora: 11:10
Marku paralajmëron befasinë e radhës

Marku paralajmëron befasinë e radhës!

Florian Marku, pas fitores së tetë në boks kundër Rylan Charlton, mezi pret të rikthehet sërish në ring.

Ende nuk ka një datë se kur do ta ketë duelin e radhës.

Gjithsesi boksieri shqiptar ka menduar t’i mbajë të karikuar fansat, përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale.

“Sot kam folur me ekipin tim S Jam Boxing dhe ata më thanë se do të kemi disa lajme emocionuese së shpejti”, shkruan Marku, i cili është pjesë e “Matchroom boxing” të promotorit të famshëm Eddie Hearn.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat