Ja kush janë në krah të Xhevdet Pecit në vitin 1993

Boksi

Ja kush janë në krah të Xhevdet Pecit në vitin 1993

Nga: K.G. Më: 10 qershor 2021 Në ora: 15:18
Ja kush janë në krah të Xhevdet Pecit në vitin 1993

Legjenda e boksit të Kosovës, Xhevdet Peci, si gjithmonë i hareshëm me shoqëri!

Një fotografi e para 28 viteve, dëshmon se Peci gjithmonë ka qenë i thjeshtë dhe i dashur për publikun. 

Kush janë në krah të Xhevdet Pecit?    

“Viti 1993, diku ne orët e vona (po shihet sipas karrigeve) me legjendën e boksit  Xhevdet Peci, gjyqtarin e futbollit Fadil Gashi dhe pronarin  e lokalit Pasarela në sheshin ‘Bill Clinton’”, ka shkruar Izet Gjinovci në profilin e tij janë në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat