Tenton të godas më shqelm rivalin

Boksi

Tenton të godas më shqelm rivalin

Më: 10 korrik 2021 Në ora: 17:21
Tenton të godas më shqelm rivalin

Takimi “face to face” mes Conor McGregor dhe Dustin Poirier, sfidë që do të zhvillohet në orët e para të mëngjesit të së dielës në Las Vegas, në eventin UFC-264, ka qenë mjatf interesant.

Tenton të godas më shqelm rivalin.

Dy sportistët kanë dalë “ballë për ballë”, të ndarë nga presidenti i UFC-së, Dana White.

Pas disa sekondash duke debatuar mes tyre, irlandezi ka tentuar ta godasë me shkelm rivalin amerikan.

Kështu është bota e sporteve luftarale si gjithmonë ngacmues mes vete. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat