Po vjen meçi i çmendur, ja sa ora zhvillohet

Boksi

Po vjen meçi i çmendur, ja sa ora zhvillohet

Më: 10 korrik 2021 Në ora: 18:53
Po vjen meçi i çmendur, ja sa ora zhvillohet

Në orët e mëngjesit të së dielës do të zhvillohet meçi mes Dustin Poirier dhe Conor McGregor në peshat e lehta.

Ky meç do të zhvillohet në “T-Mobile Arena” në UFC 264, teksa kjo do të jetë përballja e tyre e tretë mes tyre.

Nga dy përballjet e kaluara, një e kishte fituar luftëtari irlandez dhe një tjetër ai amerikan.

Meçi Poiries – McGregor pritet të fillojë në ora 04:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat