Xhoxhaj me deklaratë të fuqishme

Boksi

Xhoxhaj me deklaratë të fuqishme

Nga: K.G. Më: 10 korrik 2021 Në ora: 22:10
Xhoxhaj me deklaratë të fuqishme

Boksieri Labinot Xhoxhaj me deklaratë të fuqishme, duke shprehur mirënjohje edhe për ish boksierin e gjeneratës së artë të Prishtinës, Muharrem Gjocaj. 

“Puna dhe djersa ime më në fund u shpërblye.

Një falënderim i shkon stafit tim dhe trajnerit Ramadan Millaku dhe menaxherit Muharrem Gjocaj, që kanë bë punë të madhe.

Po ashtu i falënderoj  gjithë sponzorët që më kanë mundësuar me zhvilluar këtë meç dhe pas 3 vite jam kthyer prapë në kategorinë time, aty ku e kam vendin Cruzer (90.700 kg )”, ka shkruar Xhoxhaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat