Fiton 35 mijë euro, kishte vendosur bast për humbjen e McGregor!

Boksi

Fiton 35 mijë euro, kishte vendosur bast për humbjen e McGregor!

Më: 11 korrik 2021 Në ora: 13:09
Fiton 35 mijë euro, kishte vendosur bast për humbjen e McGregor!

Floyd Mayweather fiton 35 mijë euro, kishte vendosur bast për humbjen e McGregor!

McGregor e ka humbur përballjen me Dustin Poirier.

Gregor ka thyer totalisht kyçin e këmbës dhe e kishte të pamundur që të vazhdonte më tej.

Ky duel ka lumturuar së tepërmi edhe Floyd Mayweather që kishte vendosur bast dhe fitoi 35 mijë euro me fitoren e Poirier.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat