Luftëtari shqiptar bën namin, ja si e lë pa ndjenja kundërshtarin

Boksi

Luftëtari shqiptar bën namin, ja si e lë pa ndjenja kundërshtarin

Më: 22 gusht 2021 Në ora: 12:03
Luftëtari shqiptar bën namin, e lë pa ndjenja kundërshtarin

Sportet luftarake si gjithmonmë janë të rrezikshme po ashtu edhe ato të UFC-së.

Luftëtari shqiptar bën namin, e lë pa ndjenja kundërshtarin Palantikovin! Gjithçka shihet nga minuta 1.30. momente tmerri.

Ramiz Brahimaj luftoi si luan dhe ia doli të demoloi rivalin. 

Ai ka shënuar fitoren e parë në karrierë si luftëtar i UFC.

Ai e shtriu përtoke kundërshtarin e tij duke e lënë pa ndjenja atë, kështuqë gjyqtari u detyrua t’a ndalonte duelin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat