Sonte meçi i madh Robin Krasniqi – Bosel

Boksi

Sonte meçi i madh Robin Krasniqi – Bosel

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 07:30
Robin Krasniqi dhe Bosel

Sonte do të jetë një natë e madhe për adhuruesit e boksit.

Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi do të takohet me Bosel në “Getec Arena” të Gjermanisë për të mbrojtur titujt e ti.

Ky meç fillon nga ora 23:00 ( e shtune), ku e ka konfirmuar dhe vetë boksieri përmes profilit të tij zyrtar në Facebook.

Gjithashtu meçin mund ta ndiqeni edhe drejtpërdrejt në televizionin shtetëror gjerman ARD.

Kujtojmë se dy boksierët sot përfunduan edhe peshimet zyrtare që rezultuan të suksesshme.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat