Sinani kampion ballkanik

Boksi

Sinani kampion ballkanik

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 23:54
Sinani kampion ballkanik

Luftëtari nga Ksoova, Demahmet Sinani është shpallur kampion ballkanik.

Ai ka karritur që brenda një nate të fitoj tre meçe në MMA.

Sportisti ynë ishte i pakonkurentë në kategorinë e tij dhe në fund u shpërblye me titullin kampion.

Sinani është një nga talentët premtues që një ditë pritet të arrij majat e sporteve luftarake.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat