‘Zizi’ din edhe me befasuar! - Bota Sot
‘Zizi’ din edhe me befasuar!

Boksi

‘Zizi’ din edhe me befasuar!

Nga: Kemajl Goca Më: 5 gusht 2018 Në ora: 13:21
‘Zizi’ din edhe me befasuar!

Legjenda e boksit, Aziz Salihu, fituesi i medaljes së bronztë  olimpike, din edhe me befasuar për të mirë. Ai i ka festuar në njëvjetorin e lindjes së mbesës Melodia, ndryshe është vajza e këngëtares së mirënjohur Monikës.

“Urime 1 vjetori Melody mbesa ime te don gjyshi dhe gjyshja të dëshirojmë shëndet dhe lumturi ne jetë”, shkruan Salihu, kryetar i klubit të boksit Prishtina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...