‘Zizi’ në mesin e të mëdhenjve - Bota Sot
‘Zizi’ në mesin e të mëdhenjve

Boksi

‘Zizi’ në mesin e të mëdhenjve

Nga: K. G. Më: 2 tetor 2018 Në ora: 12:54
‘Zizi’ në mesin e të mëdhenjve

Legjenda e boksit, Aziz Salihu, ndryshe kryetar i KBO Prishtina dhe fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, është në mesin e artistëve të mëdhenj, Bislim Muçajt e Drita Krasniqit.

“2 tetor, 2018, artist në ring dhe artist në skenë, Aziz Salihu, kampioni botëror në boks dhe kampionë në skenën e teatrit Bislim Muçaj dhe Drita Krasniqi. Kiki e zbukuroj foton”, shkruan Drita.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...