Florian Marku i pandalshëm, mposht rumunin në Ferizaj - Bota Sot
Florian Marku i pandalshëm, mposht rumunin në Ferizaj

Boksi

Florian Marku i pandalshëm, mposht rumunin në Ferizaj

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 22:38
Florian Marku dhe Vranceanu

Florian Marku fitoi ndeshjen e tij ndaj kundërshtarit rumun Vranceanu në Mixed Martial Arts (MMA), përballje e zhvilluar të premten në mbrëmje në Ferizaj.

Marku e hodhi “knock-out” në raundin e dytë rumunin.

“Qëllimi im është që të arrij UFC-në dhe së shpejti do të më shikoni atje”, tha menjëherë pas dyluftimit Florian Marku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...