Fitoi Khabib, plas kaosi pas super ndeshjes me McGregorin - Bota Sot
Fitoi Khabib, plas kaosi pas super ndeshjes me McGregorin

Boksi

Fitoi Khabib, plas kaosi pas super ndeshjes me McGregorin

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 07:39
Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor

Khabib është shpallur kampion për peshat e lehta në UFC duke shkatërruar në një ndeshje si kurrë më parë Conor McGregorin.

Ai e ka dominuar ndeshjen, por fill pas gjyqtarët vendosen se ai ishte fituesi, Khabib kalon ringun dhe i sulet stafit të irlandezi duke shkaktuar kaos në T Mobile Arena të Las Vegasit..

Nuk dihet se cili ishte shkaku i këtij shpërthimi të çeçenit, megjithatë fill pas kaosit McGregor është shoqëruar në ambientet e brendshme, ndërsa organizatorët i tremben një sherri masiv mes tifozëve jashtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...