Khabib dhe McGregor nuk ishin gjithmonë “armiq” - Bota Sot
Khabib dhe McGregor nuk ishin gjithmonë “armiq”

Boksi

Khabib dhe McGregor nuk ishin gjithmonë “armiq”

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 21:31
Khabib dhe McGregor

Ndeshja në mes të Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor dhe ngjarjet para dhe pas saj në shikim të parë lënë përshtypjen e një armiqësie të përjetshme.

Por një fotografi e publikuar së fundi tregon se dikur ata kishin mardhënje të mira në mes vete.

Khabib dhe McGregor kishin bërë një foto në vitin 2014 ku ishin të buzëqeshur.

Meçi i arteve të përziera marciale “UFC 229” mes kampionit të peshave të lehta Khabib dhe McGregor në Las Vegas, përfundoi me një përleshje në tetëkëndësh, pas fitores së rusit në rundin e katërt. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...