McGregor mund ta pësojë keq pas këtij veprimi - Bota Sot
McGregor mund ta pësojë keq pas këtij veprimi

Boksi

McGregor mund ta pësojë keq pas këtij veprimi

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 08:50
Conor McGregor

Conor McGregor u sulmua në kafaz nga stafi i Khabib Nurmagomedov dhe nga një tifoz, por që nuk kishte qëndruar duarkryq.

Khabib i kishte sulmuar McGregorit trajnerin, mirëpo ky i fundit kishte kaluar nga kafazi për të sulmuar stafin e rusit.

Andaj, në fund të hetimeve edhe McGregor rrezikon ndëshkimin.

Irlandezi mund të pensionohet nga UFC, por ekziston mundësia që të caktohet një ri-përballje, për tu sjellë dy sportistëve përfitime edhe më të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat