Khabib bën postim befasues për McGregorin

Boksi

Khabib bën postim befasues për McGregorin

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 12:48
Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor

Khabib Nurmagomedov ka reaguar edhe një herë pas fitores ndaj Conor McGregorit.

Rusi i ka dërguar një mesazh të tërthortë irlandezit, duke i thënë se ai duhet të ndalet tani.

“Mbi fraternitetin, megjithëse tani ngadalësoni, dhe kjo tashmë për ju është e pakëndshme. Të kam thënë, se me 6 tetor, do t’i tregoj të gjitha, apo ti ke dashur të humbasësh atje? U kërkoj falje të gjithëve”, ka shkruar Khabib në Twitter.

Mesa duket, rusi kërkon që të ketë një ripërballje, e që këtë po e kërkon edhe McGregor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat