I nxirë komplet nga sytë, McGregor bën deklaratën që nuk pritej - Bota Sot
I nxirë komplet nga sytë, McGregor bën deklaratën që nuk pritej

Boksi

I nxirë komplet nga sytë, McGregor bën deklaratën që nuk pritej

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 16:15
McGregor

Conor McGregor ka reaguar sërish ndaj asaj që ndodhi dje duke thënë kësaj radhe se ata kishin humbur ndeshjen kundër Khabib, por se kishin fituar luftën. 

Tashmë, përmes një postimi në Twitter, ndryshe nga postimi në Instagram ku thoshte se do të rikthehej, McGregor shkruan: Humbëm ndeshjen, por fituam betejën! Lufta vazhdon! 

Më parë, McGregor kishte kërkuar të bënin një tjetër ndeshje me Khabib, por dagestanasi iu përgjigj se gjithçka kishte përfunduar dje dhe u pa kush fitoi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...