E pabesueshme çfarë i ndodhi Khabibit në aeroportin e Las Vegasit - Bota Sot
E pabesueshme çfarë i ndodhi Khabibit në aeroportin e Las Vegasit

Boksi

E pabesueshme çfarë i ndodhi Khabibit në aeroportin e Las Vegasit

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 08:52
Khabib Nurmagomedov Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov ishte udhëtar i panjohur në aeroportin e Las Vegasit.

Khabib Nurmagomedov u bë një prej emrave më të përfolur në botën e  sportit në ditët e fundit pas fitores ndaj Conor McGregor në UFC 229 dhe skenave të dhunshme që përcollën ballafaqimin e tyre.

Por, më pak se 24 orë pas meçit të përshkruar si më i madhi në histori të UFC, pothuajse askush nuk e njohu Khabibin derisa ai u largua nga aerporti i Las Vegas.

“ESPN” ka njoftuar se ai kaloi në aeroport pa u njohur nga udhtarët e tjerë,

Ai u duk i befasuar kur një person i kërkoi një fotografi dhe u rikthye për të qenë udhëtar i panjohur para fluturimit për në Rusi ku iu bë një pritje heroike. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...