Kështu duket trupi i boksierit më të fortë shqiptar - Bota Sot
Kështu duket trupi i boksierit më të fortë shqiptar

Boksi

Kështu duket trupi i boksierit më të fortë shqiptar

Nga: K. G. Më: 11 tetor 2018 Në ora: 11:54
Boksieri i mirënjohur Haxhi Krasniqi ka postuar një foto, ku shihet trupi i tij sikurse i çeliktë!

Përgatitje intensive dhe me një qëllim që të jetë sa më i gatshëm për sfidat e ardhshme.  Boksieri i mirënjohur Haxhi Krasniqi ka postuar një foto, ku shihet trupi i tij sikurse i çeliktë! 

Image

Boksieri më i fortë shqiptar ka një synim të qartë: Të bëhet shqiptari i parë me titullin e kampionit të botës në boksin profesionist. Haxhiu nga Juniku punon me përkushtim për të arritur formën maksimale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...