Ja çfarë bëri vëllai i Haxhi Krasniqit - Bota Sot
Ja çfarë bëri vëllai i Haxhi Krasniqit

Boksi

Ja çfarë bëri vëllai i Haxhi Krasniqit

Nga: K. G. Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 15:26
Qëndrim Krasniqi tregoi formë të jashtëzakonshme dhe e ka hedhur në dysheme kundërshtarin

Boksieri Qëndrim Krasniqi tregoi formë të jashtëzakonshme dhe e ka hedhur në dysheme kundërshtarin. “Një fitore e madhe e vëllait tim me të cilën na bëri shumë të lumtur dhe shumë krenar! Qëndrim Krasniqiii, urime.

Edhe një falënderim të veçantë në trajnerin (e Qëndrimit), shokun, mikun tonë @gonigvleone”, shkruan boksieri i mirënjohur Haxhi Krasniqi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...