Khabib Nurmagomedov ka gati befasinë e madhe - Bota Sot
Khabib Nurmagomedov ka gati befasinë e madhe

Boksi

Khabib Nurmagomedov ka gati befasinë e madhe

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 08:18
Khabib Nurmagomedov

Khabib Nurmagomedov ka sjell një befasi për fansat.

Khabib Nurmagomedov dëshiron që për këtë fundvit tu sjell fansave një dhuratë të çmuar nga ai.

Boksieri i arteve marciale të përziera ka botuar një libër.

Nurmagomedov ka bërë të ditur në rrjetet sociale se ai ka gati librin që do ta tregoj autobiografinë e tij.

Libri rreth jetës dhe veprës së tij do të quhet ‘Khabib Time’, ndërsa i ka marr kohë dy vite për ta kompletuar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat