Haxhi Krasniqi konfirmon orën kur del në ring - Bota Sot
Haxhi Krasniqi konfirmon orën kur del në ring

Boksi

Haxhi Krasniqi konfirmon orën kur del në ring

Nga: K. Goca Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 12:33
Haxhi Krasniqi konfirmon orën kur del në ring

Boksieri i mirënjohur nga Kosova, Haxhi Krasniqi, është i përgatitur si asnjëherë më parë dhe kërkon fitore. 

Jo vetëm kombit shqiptar dhe gjermanët, por edhe më gjerë me padurim presin sfidën mes Krasniqit dhe Ronny Landaeta.

Ai me 17 nëntor do të mbrojë për herë të parë titullin e Evropës në kategorinë super të mesme. “Vetëm edhe 3 ditë deri tek dueli. Mezi po e pres këtë luftë të madhe”, shkruan mes të tjera Krasniqi dhe konfirmon se meçi do të jetë rreth orës 22.20.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...