Haxhi Krasniqi: Durim... - Bota Sot
Haxhi Krasniqi: Durim...

Boksi

Haxhi Krasniqi: Durim...

Nga: K. G. Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 10:54
Haxhi Krasniqi: Durim...

Boksieri i mirënjohur  Haxhi Krasniqi, të shtunën në orët e vona të mbrëmjes, e mbrojti me sukses titullin e kampionit të Evropës (EBU) në kategorinë super të mesme.    

“Punim, durim, sakrificë dhe pasion, sukses! Gjithmonë krenar me hapat e mi”, shkruan Krasniqi në profilin e tij në facebook.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...