Luan Krasniqi me mesazh emocional - Bota Sot
Luan Krasniqi me mesazh emocional

Boksi

Luan Krasniqi me mesazh emocional

Më: 26 nëntor 2018 Në ora: 19:20
Luan Krasniqi dhe Rifat Jashari

Gjatë fundjavës që shkoi në Mitrovicë u mbajt turneu ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari”, i 20-ti me radhë. Përveç boksierëve nga shumë shtete pjesëmarrëse, të pranishëm ishin edhe personalitete të njohura nga bota e sportit dhe fushave tjera.

Me praninë e tij turneun e nderoi edhe ish-boksieri ynë i njohur Luan Krasniqi, i cili më pas ka bërë një postim emocional në Facebook.

Ky është postimi i Luan Krasniqit:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...