E zbulon babai i Khabib - Bota Sot
E zbulon babai i Khabib

Boksi

E zbulon babai i Khabib

Më: 8 dhjetor 2018 Në ora: 19:27
E zbulon babai i Khabib

Babai i Khabib Nurmagomedov ka dhënë shenja të reja për një datë të mundshme dhe vendin për meçin mes djalit të tij dhe Flojd Mayweather.
Menjëherë pasi e mposhti Conor McGregor në tetor të këtij viti, Khabibi i bëri thirrje për një duel mes tij dhe Mayweather.
Sipas babait të Khabib, meçimund të ndodhë në Rusi gjatë muajit maj të vitit të ardhshëm.
“Një luftim me Mayweather mund të ndodhë pas përfundimit të kontratës me UFC”, tha babai i Khabib.  “Ndeshja mund të ndodhë më 4 maj në Grozni”, shtoi më tej ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...