Çfarë babagjyshi “shpërthyes - Bota Sot
Çfarë babagjyshi “shpërthyes

Bota e Yjeve

Çfarë babagjyshi “shpërthyes

Më: 26 dhjetor 2018 Në ora: 09:29
Modelja australiane Jem Wolfie

Modelja australiane Jem Wolfie ka uruar fansat e saj për Krishtlindje me një foto shumë pikante në Instagram.

26-vjeçarja, e cila ka rreth 2,3 milionë ndjekës në rrjetin social, shihet me një palë të brendshme të kuqe dhe me një kapuç babagjyshi në kokë, duke u përshtatur më së miri me atmosferën festive.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...