Seksbomba amerikane na e bën dimrin verë me këto foto - Bota Sot
Seksbomba amerikane na e bën dimrin verë me këto foto

Bota e Yjeve

Seksbomba amerikane na e bën dimrin verë me këto foto

Më: 26 dhjetor 2018 Në ora: 22:56
Abigail Ratchford

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford, vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale.

26-vjeçarja publikon rregullisht foto të 'nxehta' në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediet rozë.

Abigail ndiqet nga gati 9 milionë persona në Instagram, numër është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.

Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seriale dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...