Ish notarja italiane “magjepsëse” në rrjetet sociale - Bota Sot
Ish notarja italiane “magjepsëse” në rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Ish notarja italiane “magjepsëse” në rrjetet sociale

Më: 27 dhjetor 2018 Në ora: 07:17
Guendalina Bianchetti

Dikur ka qenë e famshme si sportiste e notit profesionist, duke garuar për medalje në Itali, por tashmë i është përkushtuar totalisht modelingut.

Bëhet fjalë për Guendalina Bianchettin, e cila po korr një sukses të madh si modele, profesion të cilin po e ushtron me kohë të plotë.

Bukuroshja italiane ka konkurruar edhe dy herë për Miss Italinë, konkretisht në vitin 2008 dhe 2016, duke treguar herët se fiziku është pika e saj më e fortë.

Tashmë Guendalina ka një numër shumë të madh ndjekësish në rrjetet sociale, ku pozon shpesh, duke reklamuar marka të ndryshme veshjesh, kryesisht të brendshme.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...