Të brendshmet nuk po ia mbajnë gjoksin, kështu nisi Viti i Ri për Ritën - Bota Sot
Të brendshmet nuk po ia mbajnë gjoksin, kështu nisi Viti i Ri për Ritën

Bota e Yjeve

Të brendshmet nuk po ia mbajnë gjoksin, kështu nisi Viti i Ri për Ritën

Më: 2 janar 2019 Në ora: 08:29
Rita Ora

Epo tani i ka ngritur temperaturat.

Rita Ora ka hedhur një imazh shumë të nxehtë në Instagram ku shihet se ka pozuar përpara pasqyres.

Ajo shihet vetëm më të brendshme dhe dukej sikur sytjenat nuk ia mbanin dot gjoksin!

Rita me këtë formë nisi vitin 2019, për të cilin është gati me shumë të reja në karrierën muzikore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat