Hale me forma të bukura trupore - Bota Sot
Hale me forma të bukura trupore

Bota e Yjeve

Hale me forma të bukura trupore

Më: 5 janar 2019 Në ora: 10:38
Lucy Hale

Aktorja hollivudiae, Lucy Hale, u fotografua nga paparacët rrugëve të Los Angjelosit.

Image

Ajo si duket morri vëmendjen e paracëve nga vijat e bukura trupore.

Hale pati të veshura leginsa dhe një pallto ngjyrë rozë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...