Vajzat seksi të “game show”-t ndezin motorët! - Bota Sot
Vajzat seksi të “game show”-t ndezin motorët!

Bota e Yjeve

Vajzat seksi të “game show”-t ndezin motorët!

Më: 5 janar 2019 Në ora: 22:40
Vajzat seksi të “game show”-t

Personazhet e moderimit dhe seksi njëkohësisht të ‘game show”-t italian, “Avanti un altro”, në “Canale 5” janë duke shijuar ditët e fundit të relaksit, përpara se të kthehen në lojë me konkurrentët, me pyetje të zgjedhura prej tyre, sipas pasioneve dhe interesave.

Mis Claudia (Claudia Ruggeri) tashmë ka marrë dosjen në duart e saj dhe ndan një fotografi me Luca Laurenti në mediat sociale: “A është gati mjeshtri për të filluar përsëri?”.

Dr Maria Mazza ka përshëndetur bashkëshortin dhe vajzën e saj para se të kthehet të veshë pallton, ndërsa dy biondet, Laura Cremaschi dhe Francesca Brambilla japin kartolina seksi të festave të tyre në vapë.

Edhe Luana D’Esposito, është e karikuar dhe mezi po pret për të përqafuar përsëri konkurrentët me forma të buta dhe buzëqeshje ngjitëse.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...