Mel B jep këshilla se si të keni linja trupore për zili - Bota Sot
Mel B jep këshilla se si të keni linja trupore për zili

Bota e Yjeve

Mel B jep këshilla se si të keni linja trupore për zili

Më: 14 janar 2019 Në ora: 14:40
Mel B

Ish-anëtari i grupit të vajzave Spice Girls, Mel B ka zbuluar sekretin e linjave trupore patëmetë.

Ajo punon mirë edhe në kuzhinë dhe në palestër për të mbajtur një linjë sensacionale në moshën 43-vjeçare.

Këngëtarja zbuloi se ndonjëherë ngritët në orën 4:30 të mëngjesit për të ushtruar dhe në kohë i dërgonte fëmijët në shkollë.

Në publikimin e fundit në llogarinë personale në Instagram, këngëtarja i kërkonte falje trajnerit të saj personal për stërvitjet e hershme, por thotë se ia vlen.

“Është një ndjenjë e mirë kur e shikoni një ndryshim të brendshëm që rezulton me dukje fantastike të jashtme”, shkruante ajo.

Mel Bi, nënë e tre fëmijëve, këshilluan fansat që ta respektojnë dhe dashurojnë vetveten.

Fotoja e publikuar me këtë post është disa vjet e vjetër, por këngëtarja thotë se e ka përdorur atë si një motivim dhe qëllimi është që të duket ashtu. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...