Fituesja britanike e lotarisë e josh dhe i lutet futbollistit shqiptar për martesë - Bota Sot
Fituesja britanike e lotarisë e josh dhe i lutet futbollistit shqiptar për martesë

Bota e Yjeve

Fituesja britanike e lotarisë e josh dhe i lutet futbollistit shqiptar për martesë

Më: 15 janar 2019 Në ora: 23:38
Jane Park

Jane Park, e cila mori vëmendjen e mediave në Britani, pasi fitoi një lotari të madhe që në moshën 17 vjeçare, ka postuar foto me nënkuptime seksuale ndaj futbollistit Florian Kamberi.

Park ka bërë një ëmbëlsirë në formë zemre me emrin Kamberi, ku thotë “martohu me mua”.

Më pas ka postuar një foto tjetër ku shkruan nënkuptimin seksual “BJ Queen”, që do të thotë “mbretëresha e seksit oral”.

Image
Image
Image

Kamberi është një futbollist që ka lindur në Zvicër nga prindër kosovarë. Ai luan në Britani për Hibernian FC, si sulmues.

Jane Park fitoi një lotari në moshën 17 vjeçare, dhe pak javë më parë tërhoqi vëmendjen e mediave kur ofroi pagesë për atë djalë që do t’i vinte për lidhje serioze. Ajo madje tha se lotaria e kishte bërë më pak të lumtur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...