Poni e trishtuar, humb fansen në moshën 22-vjeçare: Të premtova se do të këndoja në dasmë! - Bota Sot
Poni e trishtuar, humb fansen në moshën 22-vjeçare: Të premtova se do të këndoja në dasmë!

Bota e Yjeve

Poni e trishtuar, humb fansen në moshën 22-vjeçare: Të premtova se do të këndoja në dasmë!

Më: 17 janar 2019 Në ora: 13:23
Poni

Poni është një ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Me ndjekësit e saj të shumtë në “Instagram”, ajo ka ndarë së fundmi një lajm të trishtë.

Poni ka treguar se një fanse e saj vetëm 22-vjeçare ka ndërruar jetë. Pak ditë më parë, këngëtarja e kishte vizituar personalisht Alvinën në Nju Jork, ku ishte shtruar në spital.

Madje në “Instastory”, Poni ka publikuar edhe disa nga momentet e këtij takimi me fansen e saj që e quan “engjëll”. Ajo i premton që sa herë të shkojë në Nju Jork, do të këndojë këngët e saj.

“Prehu në paqe engjëll dhe sa herë të vij në New York, unë do të këndoj këngët që ty të pëlqenin. Jeta është e padrejtë. Ishe vetëm 22 vjeçe.

Në 1 janar duhet të ishe duke festuar dhe sot duhet të ishe në shkollë”, shprehet këngëtarja e lënduar nga ikja e parakohshme e Alvinës.

Sipas Ponit, Alvina luftoi për 3 muaj me sëmundjen në spital, por fatkeqësisht nuk ia doli ta mposhte.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...