Hailey provokuse me qenushin në krahë - Bota Sot
Hailey provokuse me qenushin në krahë

Bota e Yjeve

Hailey provokuse me qenushin në krahë

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2019 Në ora: 09:24
Hailey Baldwin

Hailey Baldwin dhe bashkëshorti i saj Justin Bieber e adoptuan një qenush në dhjetor, që e quajtën Oskar

Dhe tani qenushi është bërë shok i vazhdueshëm i Hailey Baldwn.

22-vjeçarja mbante Oskarin ndërsa po shkonte në darkë në Los Anxhelos të enjten, përcjell Bota sot.

Hailey vuri pah linjat e saj deri sa kishte veshur pantallona me figura trëndafili dhe të gjerë dhe një bluzë të bardhë derisa vazhdonte shëtitjen.

Modelja u martua me Justin në shtator, në një martesë intime, pa zhurmë dhe më pas e konfirmojë vetëm pas ditëlindjes së saj në nëntor.

Të dy planifikojnë ripërsëritjen e premtimeve të tyre, megjithëse kanë anuluar planet e tyre për një festim të madh të dasmës në ditëlindjen e Justin me 1 mars.

Të dy morën këtë vendim pasi shumë nga mysafirët e tyre të preferuar nuk ishin në gjendje të merrnin pjesë në një kohë të shkurtër. Sidoqoftë ata ende thuhet se po ecin përpara me planet e tyre, me një dasmë më vonë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...