Miley dhe Liam më të dashuruar se kurrë në daljen e parë publike pas dasmës - Bota Sot
Miley dhe Liam më të dashuruar se kurrë në daljen e parë publike pas dasmës

Bota e Yjeve

Miley dhe Liam më të dashuruar se kurrë në daljen e parë publike pas dasmës

Më: 27 janar 2019 Në ora: 10:25
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth duken më të dashuruar se kurrë më parë në daljen e parë publike që prej dasmës së fshehtë.

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth kanë bërë paraqitjen e parë publike pasi u martuan në një ceremoni sekrete rreth tre javë më parë, shkruan DailyMail.

Çifti i porsamartuar dukeshin shumë të dashuruar teksa po qëndronin pranë njëri-tjetrit në një gala mbrëmje për 16-të vjetorin e “G-Day USA”, në lagjen Culver City të Los Angeles, të shtunën mbrëma.

Hemsworth, 29 vjeç, ishte në mesin e tre australianëve që u nderuan për arritjet e tyre në artet krijuese, gjatë kësaj mbrëmje.

Pop-ylli 26 vjeç dhe bashkëshorti i saj dukeshin tejet elegantë, Miley kishte zgjedhur një fustan të zi, në të cilin kishte ekspozuar tatuazhet në trup.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...