Kehlani gati për lindje - Bota Sot
Kehlani gati për lindje

Bota e Yjeve

Kehlani gati për lindje

Më: 29 janar 2019 Në ora: 19:19
Kehlani

Kehlani është gati për ta mirëpritur në jetë vajzën e saj e cila do të quhet Adeya.

Këngëtarja 23-vjeçare hyri në Instagram për të ndarë disa fotografi nga festa e paralindjes së foshnjës, me familjen dhe miqtë.

Fotografitë u realizuan nga Bryan Berry dhe mund t’i shihni më poshtë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...